22.6.2025
Mistrovská utkání dospělých - 7. kolo a pomistrakove posezeni
Ještě musím na závěr zmínit pomistrákové posezení. Již tradičně jsme se se závodními hráči potkali na kurtech po posledním utkání, trochu popovídali nejen o právě ukončené sezóně, ale znovu se k nám přidali i naše děti, kde trenér Tonda pro ně nachystal soutěže a cvičení. Děti si zahráli i turnaj v minitenise. V soutěžích se nejvíce dařilo Honzíkovi Hernychovi, Zdendovi Prajsovi a Saulovi Jarošovi v kategorii kluků a Terce Čechové, Káje Kyselové a Terze Harrerové mezi holkama. V minitenise mezi menšími kraloval Ondra Navarra před Kryštofem Šulcem a Kubíkem Harrerem, mezi staršími vyhrál Jáchym Šulc a na beďně ho doplnili Saul Jaroš a Honzík Daněček. Gratuluji!
Bylo to fajn a nezbývá již nic jiného než se těšit na další sezónu.








