10.5.2022
Mistrovská utkání dospělých 14.5.2022
V sobotu 14.5. jsme sehráli 3. kolo mistrovských utkání soutěže družstev. Tentokrát se dařilo oběma týmům dospělých! Tým A konečně zabral a udělal velký krok k záchraně ve své soutěži díky vítězství 9:0 nad týmem TJ Tatran Střešovice B. Nastoupili jsme tentokrát v sestavě Honza Daněček, Ondra Duffek, Roman Franta, Pavel Duffek, Eliška Daněčková, Milena Bohm, Martina Čížková.
Tým B pod vedením Zbyňka Richtra si vedl zase parádně a na domácích kurtech vyhrál 7:2, tentokrát nad TGC Kunratice B. Tým B nastoupil ve složení Honza Mráz, Tomáš Neřold, Štěpán Zoubek, Standa Pospíšil, Vráťa Jandák, Tomáš Navara, Pavlína Bočková, Anička Dočekalová a Kristýna Pospíšilová.
Děkuji všem hráčům za reprezentaci Sokola Dolní Počernice a těším se na vaše výkony v rámci dalšího mistrovského utkání, které se koná v sobotu 28.5. A tým se pokusí vybojovat další výhru na domácích kurtech proti TC Spořilov Praha. Tým B má tento termín volno a představí se až o týden později nejspíš v klíčovém utkání o postup do vyšší soutěže proti TK Konstruktiva, z.s. C. Držte nám palce!
Honza Daněček






