11.5.2025
Mistrovská utkání dospělých - 3. kolo
Dnes jsme sehráli třetí utkání letošní mistrovské sezóny. Áčku se poprvé letos tolik nedařilo a doma prohrálo 3:6 s hodně mladým týmem TK Start Praha Topolka D. I přes prohru jste na našich kurtech mohli sledovat hodně dobrý tenis a především čtyřhra, kterou Michal s Romanem vyhráli v supertiebeaku, opravdu stála za to! O další naše body se postarali ve dvouhrách Michal a Honza Harrer. Béčko hrálo venku na kurtech Konstruktivy a narazilo na soupeře, který byl velice dobrý a nedal nám bohužel vůbec šanci. Prohráli jsme 0:9.
Příští víkend máme volno a na další utkání se můžete těšit v sobotu 24.5., kdy doma od 9:00 hraje Béčko proti týmu Tempo Praha a Áčko se pokusí vrátit na vítěznou vlnu na kurtech v Michli.
Honza Daněček








